kolmapäev, 19. detsember 2012

174 - Kääbik


Mõtlesin, et paneks seoses ülehomse maailmalõpuga järgmiseks teemaks pahaendelise "The End"... Aga siis nägin Tony DiTerlizzi uut kääbikuvisandit ja kuna kinodes möllab hetkel ka uus 3D HFR film, siis on aasta viimaseks teemaks hoopis KÄÄBIK.

Pildipäevaks on graafiku kohaselt 1. jaanuar, aga ärge laske ennast segada ja postitage millal soovite! Varem võib ka, kuna detsember kipub muidu üsna pildivaeseks jääma...


Tegelikult peaks siinkohal küll ka veidi üldisemat blogijuttu ajama... Tundub, et enamus osalisi on aina enam ja enam muu eluga hõivatud - piltide ja komentaaride arv on viimasel ajal üsna kokku kuivanud. Praegu on käimas meie viies hooaeg ja ega tegelikult ei tahaks ju ametlikult otsi kokku tõmmata, pigem ikka tegutseks vaikselt edasi. Ka järjekordne koosjoonistamisüritus on juba nädala pärast tulekul. Seega, elu ikkagi edeneb! Kui nüüd kellegi on midagi asjadest arvata, siis laske käia ja kommenteerige, igasugune arutelu on oodatud!

Tahaks ka mainida ära ühe äsjase avastuse. Üks varasem aktiivne joonistaja paistab olevat oma tegevuse lõpetanud ja sellega seoses on ta sulgenud ka oma bloggeri kasutaja. Tulemuseks see, et kõik ta pildid ja nende kohta käivad kommentaarid on ka siit blogist haihtunud... :( Sellest on tõsiselt kahju, nagu ka sellest kui mõne osaleja kusagilt mujalt siia lingitud pildid enam ei avane. Seega - püüdke oma pildid ikkagi blogipostituse külge haakida. Ja vaadake oma vanad asjad igaks juhuks üle. Ja kui ka tõepoolest osaleda enam mingil põhjusel ei viitsi, siis pildid võiksid ju ikkagi vaatamiseks alles jääda. Onju?

Igatahes - jõudu ja jaksu ja õdusat maailmalõppu!

2 kommentaari:

Ivar ütles ...

Üldiselt võiks igaüks eesmärgiks võtta selle aasta sees veel üks pilt postitada!!!
:)

Anonüümne ütles ...

see viienda hooaja kommentaar kõlas nii kenasti! Tundub nagu oleks kolmas aasta alles hiljuti möödunud :')