teisipäev, 17. veebruar 2009

40 - Duell- Aare


Uus versioon, kergema ideega. Tyybid on enamvähem samad. Proovisin üllatusmomenti tabada.
Parempoolse tyybi keha on ebardlik aga järgmine kord paremini, sest korsett juba pigistab.Tere "joonistajad koos" rahvas!
Minu esimene postitus siin. Tegelikult ma tegin eelmine reede juba yhe pildi, aga täna hommikul ma enam ei julgenud seda siia panna. Tegin kähku uue, et ots nö. lahti saada.
Synnilugu veel nii palju, et kohe mötlesin midagi sumomaadluse suunas. Minu arust sumokad meenutavad ylisuuri imikuid. Löpptulemus ei olnud yldse nii efektne kui lootsin. Vötsin käsile hädaabi - google pildiotsingu ja leidsin duellile sobiva konteksti.
Thats it.

6 kommentaari:

Ivar ütles ...

Tere tulemast!

Aga võta oma postitus uuesti lahti ja lisa vajalikud sildid - nimi ja teema - harjub hea komme kohe alguses kätte.

Muidu oleks ehk rohkem detaile oodanud. Kasvõi, kuna tegu ju "leheillustratsiooniga", siis rastrina tehtud pooltoone näiteks. Aga keegi ei keela pilti täiendada ja uuema versiooniga asendada, ise teen seda alatihti.

Sumomehed beebidena (ehk siis vastupidi sinu pildile) muidugi on hea idee ja pakub võimalusi päris šefiks pildiks. Või siis pigem päris nilbeks ja jäledaks pildiks... :)

Ivar ütles ...

Vaata seda sildivärki veidi tähelepanelikumalt - ei saa ju nii olla, et igal sinu postitusel on oma ainuomane silt. Nii võib jõuda olukorrani, kus suurem osa blogi sisukorrast koosneb sinu postitustest...

aare ütles ...

oops, kas nüüd on ok? Vabandust.

Joonas ütles ...

Beebi siiapoole vaatav nägu oleks võinud lapselikum olla, hetkel võib ka jääda mulje kahest kiilast vanamehest. Kollazhi-mõte on hea, kuid vajaks tõepoolest veel nokitsemist, et "ära petta".

meelis ütles ...

teretulemast klubiga liitumast, Aare!

Inimloomusele on vist väga omane kõiges tähendust otsida ja kõike enese jaoks lahti seletada.
Olen ise märganud näiteks laste juures, et tarvitseb neile ette joonistada 2-3 joont ja nad juba kipuvad arvama, mis pildile tuleb.. Rääkimata neist mängudest paberil värviplärakatega, millest mingi kuju tuleb leida kui kokkuvolditud paber lahti teha, kohe on pakkumised ja assotsatsioonid kiired tulema..
Miks ma seda räägin? Sellepärast, et mul läks tükk aega mõistmaks, mida see pilt tahab öelda? (Seda eriti sellepärast, et see on eksponeeritud vanal ajalehel, millel TUNDUB olevat mingi sõnum ja tagamõte..)

Paralleel täiskasvanute maailmaga, kes tühiste materialistlike asjade pärast kemplevad?
Beebid sõdimas mänguauto pärast?
Lihtsalt ilma point'ita pilt?
Mina jään vastuse võlgu.

Tehniliselt: kui juba minna sellise "feik" retro teed (millist tehnikat Ivar muide osavalt valdab), oleks tahtnud ka joonistuses näha rohkem ajastutruud joont ja stiili. Sinu pildis on see pisut arg ja kobav, nii poosides kui joone tehnikas.

Aga hei - ots on sul lahti tehtud!!! Mis siis muud kui uute postitusteni!! Edu-jõudu!

aare ütles ...

Aitähh kommentaaride eest. Kõik väga asjalikud.
Meelis, ma arvan, et sa tabasid päris lähedale oma sõnumi seletustega.

Teiste inimeste lelud on alati paremad, ehk kadedus mis muutub/võib muutuda agressiooniks.
Milleks neid duelle ikka korraldati, et arveid klaarida. Keegi poleks kellegi peale vihane kui poleks kadedust.

"oleks tahtnud ka joonistuses näha rohkem ajastutruud joont ja stiili" selle peale ma ei tulnudki