reede, 27. veebruar 2009

41 - Korsett - AareParem hilja kui mitte kunagi. Tundub mõttetu pilti lahti seletama hakata. Lõpptulemus on 90% see mida ma kiiruga paberinurgale sodisin. Algne idee oli et ylekaaluline transs. proovib korsetti selga ajada. Läks liiga keeruliseks... Tagantjärele oleksin võinud veel detaile pildile lisada, aga noh - siin se nüd on!

7 kommentaari:

Joonas ütles ...

Minu meelest täitsa hea. Idee tuleb selgelt välja, miski pole ülearu. Joon on ühtlaselt "lohakas" ja samas piisavalt stiilne. Värvid ja tekstuur on ka sobiv.

On vaid üks detail, mis vaid häirib: vasak tahatoetuv jalg oleks võinud toetuda pisut allpool, et tüüp peegliga samal tasapinnal paikneks.

Ivar ütles ...

Päris üllatav kui joon on skännitud, arvasin, et pärit ehk SketchbookPro taolisest progest.

Tegelt võiksid sa proovida oma stiili veel lakoonilisemaks saada. Vaata kasvõi sellist kunstnikku kui Donnachada Daly - http://www.thedalyblog.com/ Ehk saad inspiratsiooni!

mellak ütles ...

Point hea, joon mitte nii eriti, kuidagi selline ebalev?
See link mille Ivar andis oli tõesti tore, tasub vaadata.
See tekstuur, millega see tehtud on?
Peegel pildis oleks võinud poos ikka samaks jääda.

meelis ütles ...

mina olen siin vist ainuke rumal, kellel pilti vaadates küsimus tekkis: miks on peegli ees vananev endale korsetti ümber tõmbav mees?
Kui tegu naisega, Aare, oleks võinud ehk tema luustiku pisut naiselikumana teha (puusad ja õlad:-)
Muidu pole ideel viga, meenutab mulle üht aastate eest kuskil kulturismiajakirjas nähtud fotomontaazhi, milles oli peegli ees muskleid punnitav atleet ja peegelpildilt vastu vaatav sama näo ja poosiga kidurik. Siin siis sarnase idee äraspidine variant.

Jätka samas vaimus!

Elina ütles ...

meelisel on ilmselt nägemata film The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert...

Mulle pilt päris meeldib, eriti hästi on välja kukkunud see mehe näoilme.

meelis ütles ...

HAHAHA, oleksin ma teadnud, et pildil tegu mehega, poleks üldse suud lahti teinudki! Ei sellised filmid ega selline temaatika pole minu teetass, sorry oma naiivsuse ja sinisilmsuse pärast!
(Damn you weirdos!! :-)

aare ütles ...

Tänud!
See joon pole skännitud. Photoshopi pliiats. Tekstuuri tegin värvilayerile filtriga "Color Halftone".