teisipäev, 27. mai 2008

04 - Ökopunk - EdRõõm on suur - sain valmis õigeks ajaks. Selleks ma pidin seda väga ökonoomselt ja kiiresti tegema. Idee tuli ilmselgelt mõttekäigust, et mis ühe ökopunkari edasiviivaks jõuks on. Siis tekkis probleem, et juuksed lähevad põlema... ja nii ta tekkiski.

3 kommentaari:

Elina ütles ...

siuke omamoodi väike my...kes oli ka ju õigupoolest natuke punkar. aga pildist - nuriseda ei oska nagu millegi üle. vbl jalalabadel võiks mõni varvas paista.

Joonas ütles ...

ma tegelt ei saa aru, et mida ta seal hingab. eetrit või mingit muud toksilist/ökoloogilist kraami? muidu hea töö joonega. teed paberil ka mingeid visandeid või kohe arvutis?

Ed ütles ...

kohe arvutis joonistan. esimene layer sodin suht vabalt, siis teen selle pool läbipaistvaks ja teen uuele layerile puhtad jooned. Cintiq abiks.

Pakun et tal on midagi vesipiibu taolist, mis lisaks toksilise tänapäeva õhu filtreerimisele pakub ka piisavalt laksu mis õigustaks shvammidel käimise. Võis siis pole need shvammid vaid tellised, mis ühte ökoped.. ökofänni kahe jalaga kindlalt maa peal hoiavad.